Paris (in English)

Paryz 1 - 7 października 2014

Kliknięcie na START poniżej rozpocznie pokaz zdjęć z Paryza zrobionych pomiędzy 1 i 7 października 2014 z wyjątkiem pierwszego w Kopenhadze gdy nasze bagaże ładowane są do samolotu przed odlotem do Paryża.

Słynne miejsca i budowle, Wieża Eiffla, Luwr, Opera, itp, zostaly sfotografowane z otwartego autobusu wycieczkowego L'OpenTour, na który mieliśmy 3 dniowe bilety. Autobusy te okazały się bardzo wygodnym sposobem zwiedzania Paryża w tak krótkim czasie. Miały one 4 rozne trasy okrężne, które zachodziły na siebie w pewnych miejscach (patrz drugi obrazek), pokrywając właściwie wszystkie ważne i piękne miejsca tego miasta. Nb capuccino chyba jest lepsze w Paryżu niż w Australii czy w Polsce.

Nie tylko z autobusu robiliśmy zdjęcia, lecz także ze statku, którym pływaliśmy po Sekwanie, i również na piechotę. Zdjęcia ulożone są w mniej więcej w takim porządku: paryskie ulice i miejsca szczególnego zainteresowania, brzegi Sekwany i widoki Paryża z rzeki, przepiękny cmentarz Per Lachaise, gdzie leży bardzo wiele sławnych ludzi, m.in. Fryderyk Chopin, i na koniec Montmartre (gdzie mieszkaliśmy) łącznie z Bazylika Sacre-Coeur.

Na samym końcu 3 zdjęcia na lotnisku De Gaulla przed odlotem.

START
www.000webhost.com